streda 17. októbra 2012

Waiting on Wednesday (10)Waiting on Wednesday je meme, ktoré usporadúva Breaking the spine.

Autor: Katarína Revická
Názov: Vlci z Aljašky
Anotácia: Volám sa Alex Tomasová a vždy som bola decko, ktoré nikto nechcel. Vlastní rodičia ma odkopli ako psa a v domove si ma prehadzovali ako horúci zemiak z pahreby. Neskôr sa našla rodina, ktorá si ma nechala. Nenávidela som ich za to, lebo mi nerozumeli. Život sa mi zdal mizerný. Iba v škole sa mi darilo. Bola som kráľovná – tá, ktorej sa všetci báli odporovať. Všetko zmenil neplánovaný rodinný výlet na Aljašku, kde som spoznala záhadné dvojčatá – anjela menom Kris a jeho brata Sama. Nikdy som ich nemala stretnúť. Boli mojou skazou. No práve tam – na konci sveta – som zistila, kto v skutočnosti som a čo všetko dokážem. Prezradila mi to šamanka z miestneho kmeňa. A tak som sa ocitla vo vojne, ktorá trvala už tisícky rokov. Medzitým som prežila veľkú lásku, vášeň, ale aj hnev a sklamanie. Teraz ma čaká obrovská výzva. Prekliatie aljašských vlkov sa vzťahuje aj na mňa, a preto musím odvážne čeliť svojmu osudu.

V poslednej dobe akoby sa vo vydavateľstve Motýľ vrece so skvelými námetmi roztrhlo a ja ani nestíham pripisovať knihy do svojho to-read zoznamu. Vlci z Aljašky je jednou z kníh, ktoré ma okamžite upútali nielen obálkou, ktorá je jednoducho skvelá ale i skutočne pútavou anotáciou takže dúfam, že sa  tejto knižke čím skôr dostanem. :)

4 komentáre:

  1. Mne sa tiež táto kniha ihneď pozdávala. Teším sa na chvíľu, keď ju dostanem do rúk. :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. no ja zasa uvidim kedy sa dostanem k jej citaniu :)

      Odstrániť

Ďakujem, že komentujete moje články, veľmi si to cením. Snažím sa na každý komentár, skôr či neskôr odpovedať. :) Prosím vás, nepoužívajte v komentároch vulgárne a urážlivé slová.