O mne

Kto sa skrýva pod prezývkou Mimi?
Takže za touto prezývkou sa skrýva moja maličkosť. :) 23 ročná mladá žena s menom Magdaléna. Po pravde moje meno sa mi nikdy extra nepáčilo no v poslednej dobe som si ho celkom obľúbila. :) Pochádzam zo Serede. Mesta (jeden by možno ani nepovedal) kde skutočne skapal pes. :P

Čo mám rada?
No tak toho je skutočne veľa. Veľmi rada kreslím alebo maľujem. To ma drží už od mala. Rada fotografujem čo ma chytilo v nedávnej dobe a keďže som k svojim 23 narodeninám dostala fotoaparát fotím čo sa dá. Samozrejme rada čítam. Na rozdiel od zbytku mojej famílie. Takže asi o chvíľu tromfnem aj našu domácu knižnicu. Sem tam sa mi podarí aj čo to napísať a najčastejšie to má formu básní. A neviem čo by som robila bez dobrej hudby, ktorou je pre mňa rock alebo tvrdšie žánre. Tak ju počúvam kedy sa len dá.  No a keďže rada skúšam čosi nové, čo ma zaujme dala som sa aj na tvorbu bižutérie ktorou najradšej obdarúvam ľudí okolo seba.

Čo je tvoj najväčší sen?
 Hmmm tak toto je ťažká otázka. V detstve to bolo jednoznačne stať sa maliarkou no postupom času som od tohto upustila a skutočne neviem, čo je mojím najväčším snom.

Prečo si založila tento blog?
Pretože by som sa rada podelila o svoje názory a dojmy z kníh, ktoré som prečítala. :)

Ako ťa môžeme kontaktovať?
Blog má svoju vlastnú facebookovskú stránku, kde nájdete novinky z blogu a knižného sveta. Mňa môžete kontaktovať na Goodreads. Ak máte nejaké otázky ohladom blogu, postrehy alebo pripomienky, či nápad ako by som ho mohla spestriť napíšte na mail madeleine.mimi@pobox.sk. Osobný facebook poskytujem na požiadanie ale to tiež nie hocikomu ;)